O nas

Każdego dnia poprawiamy nasze działania, nasz produkt, naszą jakość.
właściciele firmy
Podróżowanie w najlepszym wydaniu

Jesteśmy firmą oferującą przewozy autokarowe, transfery z i na lotnisko oraz business taxi od 2010 roku. Na początku naszej działalności zadaliśmy sobie proste pytania: na czym najbardziej nam zależy podczas podróży? Czego oczekujemy od przewoźnika? I najważniejsze - jak sami chcielibyśmy być obsłużeni? Był to dobry punkt wyjścia, żeby ukierunkować naszą działalność. Wiedzieliśmy, że zależy nam na najwyższych standardach bezpieczeństwa i wygodzie. Dodatkowo staraliśmy się, aby nasze przewozy były atrakcyjną alternatywą dla podróży indywidualnych. Z perspektywy czasu, śmiało możemy stwierdzić, że nam się udało.

  • doświadczeni kierowcy zawodowi
  • nowoczesna flota pojazdów
  • bezpieczeństwo i wygoda podróży
  • liczne udogodnienia w pojazdach
  • profesjonalizm i punktualność

Dlaczego warto jeździć z air-transfer.pl

Liczby mówią same za siebie
Flota:
12 pojazdów, których maksymalny wiek to 3 lata.
Liczba dziennych przejazdów:
Nasze busy kursują dla Państwa już 15 razy dziennie.
Liczba pracowników:
Zatrudniamy już ponad 35 osób!
Dzienna liczba klientów:
PONAD 200 pasażerów dziennie.

Największa firma przewozowa w regionie

9 lat doświadczenia
Stawiamy na rozwój
Obserwowanie zmian w branży usług przewozowych, stały kontakt z klientami, słuchanie ich pochwał, ale również uwag i sugestii, z których wyciągnęliśmy wnioski- to wszystko złożyło się na to, że dziś jesteśmy w tym miejscu. Od 9 lat nieprzerwanie dążymy do udoskonalania naszych usług. Adaptowanie się do aktualnych potrzeb pasażerów stało się naszą myślą przewodnią. Codziennie staramy się być lepsi dla Was - naszych Klientów.
Dążymy do bycia lepszym
Aby dostarczać usługi na coraz wyższym poziomie, dbamy o to, by w naszej flocie znajdowały się pojazdy nie starsze niż 3-letnie. Podróż powinna być przyjemnością, dlatego tak ważne są dla nas warunki podróży i komfort jazdy - nowoczesne samochody, busy i autokary, niezbędne wyposażenie i doświadczeni kierowcy. Dzięki Waszemu zaufaniu, staliśmy się największą firmą przewozową w regionie i z ręką na sercu możemy obiecać, że będzie tylko lepiej!
Zaplanuj swoją podróż już teraz!
KUP BILET
BACK TO TOP